Kas yra skrandžio mažinimo operacija?

Vis daugiau žmonių, kurie turi labai didelį svorį, plačiau domisi skrandžio mažinimo operacijomis, kurios atveria galimybes kiekvienam susitvarkyti su kilogramais, kurie apsunkina gyvenimą. Džiugu, kad skrandžio mažinimas jau suprantamas net kaip būtina savo sveikatos gerinimo priemonė be kurios, deja, žmogus gali dirbti labai rimtomis širdies bei kitomis ligomis.

Svarbiausia yra rasti gerą chirurgą, kuris ne tik operuoja, tačiau ir atsako į visus rūpimus klausimus. Tai dažniausiai minimas Nerijus Kaselis, kuris gali pakeisti Jūsų gyvenimą.

Sumažinto skrandžio rezultatas

Pirmiausia reikia suprasti, kad skrandžio mažinimo operacija pati iš savęs nepadės jums numesti svorio. Tai, galiausiai viskas viskas lieka žmogaus rankose ir tuo pačiu jo nori padėti sau. Skrandžio mažinimas padės žmogui kur kas greičiau pajusti sotumo jausmą, tad natūralu, kad tuo pačiu jis valgys kur kas mažiau maisto.

Tokiu atveju svoris kris, tačiau neteks savęs alinti dietomis, kurios dažniausiai ir yra pasirenkamos kaip svorio metimo alternatyva. Visgi, pirmiausia žmogus turi norėti numesti svorio, jis turi pasiryžti, galiausiai, jis turi keisti savo gyvenimą. O chirurgas yra tik pagalba, kuri padeda viską padaryti kur kas greičiau ir paprasčiau.

Mityba po operacijos

Po operacijos pirmomis savaitėmis reikia laikytis dietologo pateiktų rekomendacijų. Tai lyg paruošimas Jūsų skrandžio visam likusiam gyvenimui. Žinoma, patarimai, kuriuos gauna pacientas, apima ne tik gyvenimą po operacijos ateinančias kelias savaites, tačiau taip pat pateikiami patarimai, kurie padeda geriau suprasti – kaip dabar turi atrodyti žmogaus mityba. Joje dažniausiai reikia derinti kuo daugiau baltymų ir kuo mažiau to blogo maisto, kuris yra pats didžiausias kaltininkas, kuris augina svorį.

Kaip keičiasi gyvenimas?

Gyvenimas dažniausiai keičiasi labai, kadangi numetus svorio žmogus dažniausiai tampa fiziškai aktyvesnis, o tuo pačiu ir laimingesnis. Jis dažnai atsiranda daugiau naujų draugų, daugiau veiklų ir užsiima kitais darbais, kurie jam anksčiau galbūt nepavyko tik dėl to, kad svoris trukdo gyventi taip, kaip norėjosi.

Ar tai yra tinkama galimybė Jums? Niekas už tai negali atsakyti. Visgi, esame tikri, kad būsite sveikesniu ir tuo pačiu dažnai laimingesniu – visada yra geras laikas. Išbandykite ir Jūs tokią galimybę. Jos ribos – plačios ir tuo pačiu prieinamos kiekvienam.