Nebenaudojamų daiktų pardavimas internete

Šiomis dienomis galima pirkti norimus daiktus, arba parduoti nebe naudojamus daug paprasčiau, nei kada nors.  Tai padaryti padeda nemokami internetiniai skelbimai. Tad šiandienos straipsnyje norime pasidalinti patarimais, kaip sukurti patrauklų skelbimą, kodėl tai svarbu aplinkai ir tvarumui, bei Jūsų piniginei. Įrodysime, jog tvarumas yra suderinamas su ekonomiškumu!

Kaip atrodo patrauklus prekės skelbimas?

  • Pats svarbiausias dalykas – kokybiškos nuotraukos. Tai galioja visiems skelbimams, kuriuos galite rasti internete, pradedant automobiliais, baigiant nekilnojamo turto objektais. Pasistenkite vengti naudoti įvairių retušavimo programų, filtrų ar kitų gūdrybių suteikti nuotraukoms geresnį įvaizdį. Taip galite tik atbaidyti potencialius interesantus.
  • Detalus aprašymas. Tai yra įvairios techninės charakteristikos, prekės ar paslaugos ypatumai. Venkite gramatinių klaidų, kadangi jos atrodo ne profesionaliai. Ypatingai jei parduodamas daiktas yra brangus NT ar automobilis. Vertėtų vengti skelbimuose naudoti tokias frazes kaip daugiau informacijos telefonu. Tai parodo, jog pardavėjas nesivargina užrašyti ir pakankamai laiko skirti skelbimui, matomas atmestinas požiūris į pirkėją. Dažniausiai tokie prierašai yra naudojami automobilių pardavimo skelbimuose.
  • Parašykite kainą iš anksto. Pastebime, jog vartotojus smarkiai atbaido įvairūs parduodami skelbimai, kurie yra be kainos. Dažnai galime pamatyti skelbimų komentarus kaip: „kaina į PM”, arba tiesiog žodis „derinama”. Nenurodydami kainos apsunkinate savo darbą, atrašydami kiekvienam žmogui asmeniškai, o taip pat gaištate ir interesantų laiką. Žodžiai „kaina į PM” dažniausiai slepia per nelyg dirbtinai „išpūstą” kainą. Vis daugiau žmonių tokius skelbimus ignoruoja iš principo.

Kodėl verta prekes pirkti iš skelbimų?

Dažnu atveju jos yra pigesnės, kadangi parduoda patys žmonės. Dažnu atveju tai būna nebenaudojami daiktai kaip: sporto inventorius, rūbai, automobilio dalys, knygos, statybinės medžiagos ar panašiai. Taip pat pasitaiko naujų daiktų, kurie yra šiek tiek pigesni nei parduotuvėse. Tad šiuo atveju laimi abi pusės.

Parduodami ar pirkdami panaudotus daiktus prisidedate prie tvarumo. Taupomi gamtos ištekliai gamybai, taip pat mažiau teršiama gamta. Manau kiekvienas savo namuose rastume daiktų, kurie tik užimą vietą, taip juos parduoti žmonėms, kuriems jie praverstų. Kiekvienas pradėkime nuo savęs, kartu mes galime rūpintis gamta, kuri mums tiek daug duoda.