Kodėl automobilio priežiūrą reikia patikėti profesionalams?

edler autoservisas vilnius

Automobilio priežiūra ir remontas

Automobilis jau kuris laikas patapo daugumos mūsų ne tik privalumas, o vienas iš svarbiausių poreikių. Juos naudojame tiek darbo reikalais vežant krovinius, keleivius ar važiuojant į susitikimus, tačiau ir pramogoms ir kelionėms į užsienį. Jog automobilis ilgai tarnautų, reikia atitinkamai pasirūpinti jo priežiūra bei techniniu aptarnavimu. Šiame straipsnyje norėsime pasikalbėti apie tai, kaip pasirinkti autoservisą, praktiniai patarimai kaip nepermokėti už paslaugas ir kodėl laiku ir kokybiškai atlikti remontai yra taip svarbu.

Kuris autoservisas Vilniuje yra patikimiausias?

  • Profesionalus ir save gerbiantis autoservisas, rūpinasi savo vardu, atlieka kokybiškas remonto paslaugas, pasiūlydamas geriausią kainą. Atsiliepimus galime  Google Maps srityje, išsirinkę savo autoremonto paslaugas teikiančią įmonę, prie žvaigždutės simbolio. . Didžioji dalis jų turi būti parašyta su geru įvertinimu, patariame nekreipti dėmesį į pavienius blogus komentarus, kadangi dažnu atveju juos rašo konkurentai, norėdami pakenkti įmonei.
  • Išrašomos sąskaitos faktūros. Gaila, tačiau vis dar pasitaiko žmonių, kurie stengiasi sutaupyti vieną kitą eurą šiandien, ir rizikuoja pasirinkti savadarbius servisus. Brokuotos detalės, ar nekokybiško remonto atveju iš tokių servisų yra sudėtinga atgauti sumokėtus pinigus, kadangi nėra įrodymų.
  • Norintiems nepermokėti už paslaugas – svarbu oficialus ir aiškus paslaugų kainynas. Jis padeda klientams orientuotis, kiek gali kainuoti serviso darbų įkainiai. Galutinė autoremonto sąmata savaime suprantama, priklauso kokias detales dėsite į automobilį. Savo skaitytojams ne rekomenduojame dėti pačių pigiausių dalių, tačiau tuo pat metu nepermokėti už brendą.
  • Įvertinkite serviso klientų aptarnavimą ir palaikomą švarą. Patalpos neprivalo būti pačios naujausios, tačiau svarbus dalykas – švara, tvarkingai sudėti įrankiai. Tai parodo, jog darbas nėra daromas paskubomis ir „betkaip“.

Kita vertinga informacija apie automobilius

Nesvarbu, kokį automobilį vairuojate, anksčiau, ar vėliau Jums reikės atlikti bent jau einamuosius aptarnavimus kaip: tepalų keitimas, važiuoklės remontas, padangų montavimas pasikeitus sezonui ar pasikeisti perdegusias žibintų lemputes. Dėl to svarbu turėti patikimą automobilių remonto vietą, kuria galite 100% pasitikėti. Tai sutaupo laiko, nereikia ieškoti atskirų servisų, o kuomet tampate lojaliu serviso klientu, galite gauti išskirtines nuolaidas ir taip sutaupyti pinigų.

Kalbant apie pinigų sutaupymą labai svarbus dalykas servisų meistrų patirtis. Įsivaizduokite, su šeima išvažiuojate atostogų į užsienį, ir kurioje nors brangioje šalyje Jūsų automobilis sugęsta dėl nekokybiškai atlikto remonto. Atostogų nuotaika tampa sugadinta, prarandate laiką, kurio ir tai mažai turime, o vietoje poilsio grįžtate dar su „paploninta“ pinigine. KRF.LT portalas patariame remonto darbus atlikti laiku, jog tai neiššauktų naujų gedimų.

Rūpinkitės savimi ir kitais.Važiuokite saugiai.