Kokie turėtų būti idealūs prieškambario baldai?

prieskambaris

 

Tikriausiai nesuklysime prieškambarį pavadine vartais į Jūsų namus. Tai – erdvė, kurioje svečiai gali susidaryti įspūdį ne tik apie būstą, bet ir apie Jus. Taigi, prieškambaris turėtų būti ne tik patogus, funkcionalus, bet ir skoningas, priderintas prie likusio namų interjero. Kokia turėtų būti baldų gamyba šiam kambariui ir į kokius aspektus būtina atsižvelgti kuriant prieškambario interjerą?

Planuodami prieškambario interjerą ir baldus, atidžiai rinkitės spalvų gamą. Gerai pasvarstykite, ką turėtų matyti ir jausti svečiai, įžengę į namų erdvę. Ar tai turėtų būti jaukumas, ramybė, prabangos pojūtis, o gal šiluma ir optimizmas? Pagal savo poreikius galėsite parinkti tinkamiausią koloritą baldams ir sienoms. O kad galutinis rezultatas būtų dar estetiškesnis, dalinamės patarimais, kurie padės sukurti tobulą atmosferą Jūsų prieškambaryje:

  1. Naudokite kokybiškus baldus

Prieškambario baldai turi būti gaminami itin kokybiškai, kad naudojami baldai džiugintų savo patvarumu, tvirtumu, atsparumu nusidėvėjimui. Atminkite, kad prieškambaris yra viena dažniausiai naudojamų patalpų Jūsų namuose, kurioje teks apsilankyti kiekvienam Jūsų svečiui.

  1. Atsižvelkite į prieškambario dydį

Rinkdamiesi baldus, atsižvelkite į prieškambario patalpos dydį. Prieškambaris paprastai yra mažesnis nei kiti Jūsų būsto kambariai. Taigi, nepadarykite klaidos nedidelę erdvę perpildydami baldais ar aksesuarais. Čia galioja taisyklė „daugiau yra mažiau“. Verčiau rinkitės praktiškus, tikrai naudojamus baldus: talpią stumdomą veidrodinę spintą, patogų suolelį ar fotelį. Prieškambariui nerekomenduojamos sofos: jos užima per daug vietos ir sukuria per daug formalią, įpareigojančią atmosferą namų erdvei, kuri turėtų sukurti jaukumą ir skleisti šiltas, pozityvias emocijas.

Vietoje baldų gausos, prieškambario sienas galite dekoruoti derančiais meno kūriniais ir fotografijose įamžintais prisiminimais iš savo šeimos gyvenimo.

  1. Spalvinę gamą rinkite pagal apšvietimo galimybes

Siekiant sukurti kuo malonesnę nuotaiką, reikia pasirūpinti ne tik kokybiškų baldų gamyba Jūsų skoniui, bet ir tinkamu apšvietimu. Jeigu prieškambaryje netrūksta natūralios šviesos, galite drąsiau rinktis spalvinę gamą, sienas dažyti tamsesnėmis, bet jaukiomis spalvomis (pavyzdžiui, ugninė terakotos spalva ar miško žalia. Šios spalvos, natūralios šviesos pagalba leis sukurti ypatingą prieškambario atmosferą). Tuo tarpu, jeigu natūralios šviesos trūksta, rekomenduojama rinktis nuosaikesnes, pastelines, šviesias spalvas, kurios harmoningai derės su dirbtiniu apšvietimu.