Kodėl vertėtų rinktis kaklo masažuoklį?​

Kaklo ir pečių masažuoklis  – Pagamintas pagal aukštus kokybės standartus, patvirtintas FDA (sertifikatu). SHIATSU MASAŽAS – Kaklo masažuoklis yra pagrįstas Shiatsu masažo principais, kurie padeda atsipalaiduoti ir suteikia atsipalaidavimą bei padeda sumažinti stresą, skausmą ar įtampą.

PRITAIKOMAS VISIEMS ŽMONĖMS-UNIVERSALUS .

Tai ne tik kaklo ir pečių masažuoklis, bet ir skirtas masažuoti apatinę nugaros dalį, kirkšnis,  viršutinę nugaros dalį, kojas ir pilvą. INFRARAUDONOJI ŠVIESA IR ŠILDYMAS – Integruota infraraudonųjų spindulių šiluma padeda pagerinti kraujotaką ir sumažina raumenų įtampą. Pasirinkite vibracijos funkciją, kad atlaisvintumėte raumenis ir sumažintumėte skausmą. NEŠIOJAMAS – Shiatsu Pro Am700 kaklo masažuoklis idealiai tinka tiems, kurie nori patirti masažo terapijos privalumus namuose, biure ar automobilyje. TAIKOMA 2 METŲ GARANTIJA –2 metai be jokių rūpesčių. Pažeidimo atveju kaklo pečių masažo įtaisas yra taisomas arba pakeičiamas į visiškai naują. Mūsų klientų aptarnavimas mielai Jums padės.  DĖŽUTĖS TURINYS –kaklo ir  pečių masažo prietaisas, maitinimo adapteris, automobilio adapteris, instrukcija, instrukcija visomis kalbomis, apsauginis maišelis. Pagamintas įrenginys yra iš patvarios medžiagos, todėl pati medžiaga nesibraižys ir nesuplyš medžiaga. Taip pat vidinė dalis yra iš itin stipraus pluošto, todėl masažo metu nebus šalutinio garso, aks dažniausiai būna pigesniuose modeliuose.

Kaip išsirinkti gerą kaklo masažuoklį, kuris puikiai atitiktų Jūsų norus? Norėdami tai atsakyti, pirmiausia reikia užduoti sau šiuos klausimus:

Ar pasirinksite nešiojamą masažo prietaisą?

Jeigu planuojate pasiimti masažo prietaisą su savimi visur. Tokiu atveju pasirinkite masažo pagalvę arba masažinį pistoletą. Abu masažo prietaisai nesveria daug ir nėra dideli, o masažo pistoletas būna su patogiu lagaminėliu. Kitas klausimas būtų: Ar aš tik noriu masažuoti kaklą, ar aš taip pat noriu masažuoti ir kitas kūno dalis?

Tokiu atveju geriau pasirinkti didelę masažo pagalvę ar masažo kėdę, tačiau geriausia alternatyva tokiam reikalui yra kaklo masažuoklis. Šie masažuokliai suteikia viso kūno masažą. Be to, Jums nereikia nieko daryti, tik užsidėti prietaisą, nes prietaisas atliks viską už Jus.

Kokia preliminari masažuoklių kaina?

Kaklo masažuoklių kainos yra labai skirtingos. Be kitų dalykų, tai labai priklauso ir nuo to, kokio tipo masažo prietaisą pasirinksite. Masažinės pagalvės ir masažinio pistoleto kaina – nuo 20 iki 120 eurų. Tačiau, jeigu svarstote įsigyti masažinį krėslą, reikės mokėti  ne mažiau kaip 500 eurų.