Originalios vaiko krikštynos – laive

Nors šiais laikais toli gražu nebe visi krikštija vaikus, tačiau tie, kurie tai daro –  dažniausiai renkasi įmantresnius šio ritualo atlikimo būdus. Tiksliau, ritualas, kad ir kur yra daromas išlieka, tačiau vakarėlis po gali būti bet kur, tad tėveliai dažniausiai renkasi neįprastas vietas, kadangi tai yra galimybę šią šventę padaryti kuo įspūdingesne.

Viena iš opcijų yra krikštynos laive. Daugiau tokią galimybę galima sužinoti Laivo-nuoma.lt puslapyje.

Svečių skaičius

Žinoma, dažniausiai verslininkai gali Jums pasiūlyti labai daug įvairaus dydžio laivų. Tai suteikia galimybę kiekvienam rasti tai, ko jiems labiausiai reikia. Kuo daugiau svečių – tuo didesnio laivo reikia ir tai yra normalu. Tačiau ir mieloms, jaukioms krikštynoms, kurios dažniausiai yra artimų žmonių rate – šiuo metu galima rasti įvairias jachtas.

Vaišės ir žaidimai

Daugelis nuomos punktų siūlo ne tik laivo paslaugas, tačiau taip pat ir padeda pasirūpinti kitomis smulkmenomis, kurios leis būti ramiu, kad šventė iki mažiausių smulkmenų Jums patiks ir patiks. Nuo vaišių iki žaidimų. Visko aptarimas ir suderinimas reikalauja laiko, tad labai patogu, kad šiuo metu įmonės teikia paslaugas apimančias viską, ko reikia krikštynoms. Dažniausiai laivo nuomos paslaugas teikiantys verslininkai turi partnerius, kurie garantuoja ne tik geros kokybės, tačiau ir mažesnių kainų maitinimo bei kitas paslaugas.

Dekoracijos

Žinoma, vakarėlis bus kur kas smagesnis ir tokiu atveju, jeigu aplinka, kurioje viskas bus – atitiks Jūsų poreikius. Žinoma, per krikštynas dažniausiai derinamos jaukios, vaikiškos dekoracijos, kurios traukia akis. Taip pat reikia nepamiršti suderinti maršrutus, kurie užima ir skirtingą laiko tarpą. Apie galimas plaukimo opcijas siūloma skaityti laivo-nuoma.lt/lt/sventes/krikstynu-svente-laive. Daugelis siūlo labai skirtingus plaukimo maršrutus ir tuo pačiu terminus, žinoma, kinta kraštovaizdis, kurios bus matomas, tad būtinai reikia aptarti kelionės smulkmenas.

Jeigu ir Jums krikštynos yra labai svarbus ritualas – siūlome jas rengti kažkur originaliau ir po bažnytinio susitikimo eiti ne į kavinę, tačiau į tokią vietą, kuri svečiams ilgai alsuos pozityvumu ir tuo pačiu geriausiomis emocijomis.