Patarimai, kurie padės išsirinkti tinkamą sofą lovą

Jeigu jūsų būstas nėra didelis ir vietos jame yra tikrai ribotai, tad norint jį tinkamai apstatyti baldais, reikia nemažai pasukti galvą. Kiekvienas baldas turėtų turėti savo funkciją ir geriausia, kad būtų naudojamas kelioms paskirtims. Vienas geriausių pasirinkimų galėtų būti sofa lova, nes joje galėsite kuo puikiausiai išsimiegoti, o diena ji turės paskirtį patogiai įsitaisyti ir sėdėti. Todėl jos pasirinkimui reikėtų skirti pakankamai dėmesio, tad šiame straipsnyje ir papasakosime, į ką svarbu atkreipti dėmesį ją renkantis.

Rėmas

Kartais gali atrodyti, kad tikrai nereikia kreipti dėmesį į sofos lovos rėmą. Kur kas didesnį dėmesį reikėtų kreipti į jos patogumą, aukštį ir kitus panašius dalykus. Tačiau net ir tokios smulkmenos kaip rėmas, gali turėti nemažą įtaką pasirinkimui. Jeigu norite tikrai ilgaamžės, patvarios sofos lovos, tuomet verta rinktis rėmą, kuris yra medinis, nes jie labiausiai pasižymi savo tvirtumu. Be to, jų didelis privalumas yra tas, kad jos nebus labai sunkios, tad nebus sudėtinga ją pernešti iš vienos vietos į kitą, kai norėsite perstatyti baldus. Jeigu jau nusprendėte rinktis medinį rėmą, verta pasidomėti, ar jis nėra pagamintas iš minkšto medžio, kaip pavyzdys gali būti pušis.

Išsilankstymo mechanizmas

Kadangi sofa lova atlieka dvi funkcijas, tai yra miegojimo ir sėdėjimo, tad norint ją išlankstyti, mechanizmas turėtų būti patogus. O ypač tada, jeigu sofa lova yra lankstoma kasdien. Tad renkantis šį baldą, nemažą dėmesį skirkite ir jam. Jeigu mechanizmas yra patogus, tai baldą suskleisti ir išskleisti turėtų pakakti vieno judesio. Kartais gali atrodyti, kad tikrai nėra sunku, jeigu ji neišsilanksto taip patogiai, tačiau jeigu tas nepatogumas bus jaučiamas kasdien, tikrai komfortiškai nesijausite. Taip pat kreipiant dėmesį į mechanizmą, reikėtų žinoti, kas jums bus patogiau, ar išskleidžiama ar ištraukiama lova. Rodos, net ir tokie smulkus dalykai, tačiau kasdienybėje jie gali jaustis labai smarkiai.

Dydis

Sofos lovos dydis yra nepaprastai svarbus, o ypač tada, jeigu ant jos miegosite kiekvieną dieną. Žinoma, renkantis pagal dydį nereikėtų pamiršti atsižvelgti ir į kambario dydį. Jeigu išsirinksite patį didžiausią variantą, bet jos niekaip negalėsite ištempti, nes ji tiesiog fiziškai netilps, tada tikrai nėra jokio tikslo pirkti tokį variantą. Tad reikėtų rasti patį geriausią ir optimaliausią variantą tarp savo poreikių ir aplinkos, kuriame ji stovės.