Kiek kainuoja Google reklama?

Kiek kainuoja Google reklama?

Turėti internetinę svetainę arba parduotuvę ir netaikyti jai jokios reklamos – blogas žingsnis. Niekada nepasieksite tiek, kiek su reklama. O juk išlaikymas kainuoja, tad reikia siekti kuo daugiau.

Žinoma, reklamos galimybių šiuo metu yra labai daug, tad reikia atsakingai lyginti variantus, opcijas, kol rasite tą, kuri Jums labiausiai tinka.

Google reklama dažnai minima kaip viena iš geriausių. O kiek ji kainuoja?

Biudžetas pagal Jūsų poreikius

Pirmiausia džiugu tai, kad Google reklama suteikia galimybę labai paprastai reguliuoti savo investicijas. Žinoma, kainuoja ir specialisto paslaugos, tad čia jau galima džiaugtis kur kas aiškesniais rėžiais, kurie padės suprasti – kiek reikia investuoti ir tuo pačiu kas už tai yra gaunama.

Tačiau tai, kiek pinigų reklamai skirskite – priklauso nuo Jūsų. Dažniausiai specialistai, kurie užsako reklamą – klausia klientų, kiek jie planuoja ir gali skirti pinigų. Tai padeda gana aiškiai nupiešti planuojamos reklamos žingsnius.

Kiekvieno paspaudimo kaina

Skaičiuoti pinigus, kurie bus skirti reklamai – nėra sunku. Ypač dėl to, kad kiekvienas reklamos paspaudimas yra įkainojamas tam tikra pinigų suma. Dėl to galima matyti – kiek Jums kainuoja vienas žmogus ir tuo pačiu tirti – ką jis konkrečiai veikia Jūsų puslapyje. Čia jau verta derinti dar daugiau reklamos galimybių, įrankių, kurie padeda analizuoti asmens svetainėje patirtis.

Paprasta ir patogu matuoti investicijas

Google reklama laimi dėl daugelio dalykų, tačiau dažniausiai pirmauja dėl to, kad galima matyti aiškius skaičius, kurie padės Jums suprasti – kokia nauda yra pasiekiama. Juk dažnai apsimoka investuoti kiek daugiau į reklamą, kadangi sugrįžtamas ryšys taip pat stebina pasiekimais rezultatais, kurie galiausiai Jūsų verslui padės pralenkti konkurentus. Matematika čia yra labai svarbi. Ji padeda fiksuoti naudą.

Džiugu, kad šiuo metu pradėti nuo nulio, kai konkurentų yra labai daug – tikrai galima. Ir tuo pačiu sėkmingai galima pralenkti juos. Tam dažniausiai padeda Google reklama, taip pat verta įtraukti ir SEO. Kartu tai yra auksinis derinys, kurie leis Jums be jokio vargo tapti matomu paieškos sistemoje.