Pirmosios pagalbos vaistinėlės

Pagalbinės medicinos vaistinėlės pravers ne tik vairuojantiems automobilį. Jas turėti verta visada ir visur, nes tai užtikrina jūsų ir kitų aplinkinių saugumą. Niekada negali žinoti, ar kieno nors neištiks nelaimingas įvykis. Pirmosios pagalbos vaistinėlės šiuo atveju leis skubiai suteikti reikiamą pagalbą. Skaitykite toliau ir sužinokite apie medicininių vaistinėlių pasirinkimus.

Skubi pirmoji pagalba

Pirmosios pagalbos vaistinėlės naudingos tuo, kad pasinaudojus jose esančiais medicininiais įrankiais galima suteikti skubią pagalbą tuomet, kol laukiama atvykstant medikų. Kai kuriais atvejais medicinos vaistinėlės gali net išgelbėti gyvybę. Būtent todėl turėti jas yra svarbu ir būtina. Ne veltui, vaistinėlės yra privalomos automobiliuose. Tačiau norint užtikrinti savo ir kitų saugumą, reikia jas turėti ir kitur, įskaitant įvairias įmones ir įstaigas. Net namuose laikoma vaistinėlė gali bet kada praversti.

Platus vaistinėlių pasirinkimas

Pas tiekėjus rasite įvairių medicininių vaistinėlių, pritaikytų skirtingiems poreikiams. Mažesnes iš jų tinka laikyti automobiliuose, nešiotis su savimi. Dažniausiai tam tinkamos PVC dėklo vaistinėlės. Galimi ir didesnių, stacionarių vaistinėlių pasirinkimai iš plastiko ar net metalo. Jas puikiai tiks laikyti įvairiose įmonėse ir įstaigose kaip darbuotojų ir lankytojų saugumą užtikrinantį garantą.

Kas įeina į vaistinėlės sudėtį?

Vaistinėlių sudėtis labai skirtinga ir priklauso nuo konkretaus pasirinkimo. Vienos vaistinėlės yra mažesnės, su pačiais būtiniausiais įrankiais, kitos papildytos daugiau rūšių pleistrų, tvarsčių bei kitų medžiagų.

Į būtinosios pagalbos sudėtį paprastai įeina šie reikmenys:

  • sterilūs tvarsčiai, pleistrai;
  • medicininės žirklės;
  • vienkartinis šalčio maišelis;
  • vienkartinės medicininės pirštinės;
  • turniketai stipriam kraujavimui stabdyti;
  • speciali antklodė;
  • gaivinimo kaukė dirbtiniam kvėpavimui atlikti.

Sudėtyje gali būti ir daugiau papildomų elementų. 4office tiekiamų pirmosios pagalbos vaistinėlių sudėtis yra patvirtinta Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) bei atitinka visus keliamus saugos reikalavimus. Vaistinėlių sudėtis nuolatos pildoma ir atnaujinama pagal naujai keliamus saugumo standartus.

Turėkite visus reikiamus medicininius įrankius po ranka ir užtikrinkite savo bei kitų saugumą! Turėdami vaistinėlę visuomet lengvai ir greitai rasite visus pagalbinius reikmenis.