Puokščių dirbtuvės Flowers&Lovers studijoje – nauja pramoga jūsų šventei

Turbūt dauguma žmonių per savo gyvenimą norėjo išmėginti floristo specialybę. Flowers&Lovers gėlių studija tokią galimybę gali jums suteikti. Puokščių dirbtuvės – tai puikus būdas išsimėginti save floristikos srityje, susipažinti su įvairiais žiedais ir jų kombinacijomis bei puikiai praleisti laiką draugų, kolegų ar artimųjų apsuptyje. Flowers&Lovers šią veiklą siūlo įvairioms progoms: gimtadieniams, mergvakariams, darbo kolegų komandos stiprinimui ir laiko praleidimui ar tiesiog draugių susibūrimui.

Kaip atrodo Flowers&Lovers dirbtuvės?

Dirbtuvių metu Flowers&Lovers floristė papasakos jums apie įvairias gėles, jų suderinamumą, priežiūrą. Parodys, kaip reikia dėlioti puokštes, kaip jos rišamos, kombinuojamos, kokia yra visa eiga nuo gėlių parinkimo iki pačios puokštės atsiradimo. Be viso to Flowers&Lovers specialistė papasakos daugiau apie floristo specialybę, darbo subtilybes ir įdomybes, apie kurias net nepagalvotumėte.

Dirbtuvių programa susideda iš dviejų dalių: teorinės ir praktinės. Teorinėje dalyje vyksta susipažinimas tiek su gėlėmis, tiek su įvairiais įrankiais, o praktinėje dirbtuvių dalyviai patys kuria savo puokštes iš pasirinktų augalų. Vėliau puokštės yra tinkamai supakuojamos, kad būtų galima parsinešti jas ir džiaugtis jomis savo erdvėse.

Užsisakant Flowers&Lovers puokščių dirbtuves yra pasirenkamos gėlės, augalai, iš kurių bus kuriamos jūsų puokštės. Dirbtuvių metų yra suteikiami visi įrankiai, kurie padės sukurti savo puokštę. Taip pat yra laikas skirtas pertraukai bei fotografavimuisi, todėl dirbtuvės tikrai neprailgs ir paliks tik nuostabias emocijas. O pertraukos metu galėsite pasimėgauti ir užkandžiais ar gaiviaisiais gėrimais.

Kita informacija apie puokščių dirbtuves

Flowers&Lovers puokščių dirbtuvės yra užsakomos iš anksto. Susitariamas tinkamas laikas ir data. Dirbtuvės vyksta pačioje Flowers&Lovers studijoje Vilniuje, tačiau esant poreikiui galima tartis ir dėl kitos lokacijos, kuri būtų tinkama tokiai veiklai užsiimti. Jos trunka apie tris valandas, tačiau gali ir užsitęsti. Šios dirbtuvės geriausiai tinka 4-8 žmonių grupei, kad Flowers&Lovers specialistė galėtų pakonsultuoti ir patarti visiems dalyviams.

Flowers&Lovers suteikia galimybę dirbtuves paversti ir teminėmis. Pasirinkus tinkamus augalus ir gėles galite kurti minimalistines, egzotines, klasikines ar kitokias įvairių dizainų ar laikotarpių įkvėptas puokštes.

Kaip užsisakyti Flowers&Lovers puokščių dirbtuves?

Užsisakyti šią pramogą savo šventei yra visai nesudėtinga. Tai galite padaryti Flowers&Lovers.lt internetinėje svetainėje užpildžius formą. Jeigu iškyla klausimų ar norite pasitarti detaliau, galite susisiekti telefonu arba apsilankyti studijoje Vilniuje adresu Basanavičiaus g. 20.

Kurkite nuostabias emocijas ir neišdildomus prisiminimus kartu su Flowers&Lovers gėlių studija!