Skandinaviškas stilius vis labiau karaliauja lietuvių namuose

Net ir tie, kuriems visiškai svetimas namų interjero planavimas, žino, jog skandinaviškas stilius – minimalizmas, lakoniškumas ir pastelinės spalvos. Tačiau šie  dizaino sprendimai yra itin mėgstami ir mūsų šalyje. Tad jeigu nusprendėte, jog skandinaviško stiliaus baldai namams šiuo metu jums išties labai aktualu, tuomet likite su mumis.

Skandinaviškas interjero stilius susilaukia itin daug pirkėjų susidomėjimo, todėl šiuo atveju tikrai turėsite iš ko pasirinkti. Visi sprendimai priklausys nuo to, kuriam kambariui ieškosite naujų baldų. Ir jie gali būti tikrai įvairūs. Jeigu mėgstate, kai interjere vyrauja balta spalva su spalvingomis detalėmis, aiškios linijos bei šviesa – jums puikiai tiks skandinaviškas modernusis stilius. Gyvenate mieste, tačiau nuolat žavitės kaimišku kraštovaizdžiu? Tuomet Jums puikiai tiks skandinaviškas kaimiškas stilius. Taigi nereikia galvoti, jog minimas stilius turi tik vieną kryptį ir yra labai  vienodas. Šios tendencijos tinka ir skandinaviško stiliaus baldams namams.

Skandinavų  dizaineriai labiausiai atsižvelgia į socialinį pritaikymą, todėl  siekia, kad baldai tiktų visiems. Todėl skandinaviškuose balduose labiausiai juntamas ir vertinamas funkcionalumas ir sąlytis su gamta. Reikia paminėti ir aksesuarus, derinamus prie skandinaviškų baldų, nes tik taip galimą sukurti vientisą šiaurietišką namų stilių. Daug šviesų ir šiek tiek spalvų – pagrindas, ką jums reikia žinoti apie skandinaviško stiliaus aksesuarus. Spalva skandinaviškame stiliuje yra itin svarbi, o ji randama dažniausiai aksesuaruose bei paveiksluose. Plastikas ir metalas – daugiau populiarus pasirinkimas, tarkime dėžėms, krepšiams ar virtuvės aksesuarams.

Paminėsime pagrindines charakteristikas, kuriomis pasižymi skandinaviški baldai:

  • Šviesios ir neutralios spalvos.
  • Ypatingas dėmesys funkcionalumui.
  • Daug natūralių medžiagų, kurios tiek savo tekstūra, tiek spalvomis paimtos iš gamtos.
  • Itin paprastas dizainas. Dažnai balduose nedaromi įmantrūs raižiniai, paliekama natūralios medžiagos, originali tekstūra ir forma.

Be abejonės, galima rasti ir ryškesnių spalvų. Tačiau jos dažniau naudojamos, kaip akcentas. Ryškesnių spalvų pagalvės, pledai ar nedidelės detalės puikiai dera su neutralių spalvų palete. Dažniausiai skandinaviškame stiliuje naudojamos ryškios spalvos: raudona, mėlyna ir šilta geltona.

Taigi, kaip minėjome, pirkti skandinaviškus baldus internetu – paplitusi tendencija ir mūsų tautiečių tarpe. Skandinaviški baldai internetu įsigyjami itin paprastai. Jums tereikia nuspręsti, kurie gaminiai  tinka ir patinka labiausiai, o jūsų užsakymu pasirūpins internetinių parduotuvių atstovai ir prekės jus netrukus pasieks  nurodytu adresu.