Tinkamas miegamojo lovos pasirinkimas

Kai norima pailsėti ir atsipūsti nuo sunkios darbo dienos, tikriausia pirma mintis, kuri kyla galvoje yra miegamojo lova. Juk joje galima atsipalaiduoti, pailsėti ir pasikrauti energijos kitai dienai. Kalbant apie miegamojo lovą, vien tik gražios išvaizdos neužtenka. Tad jei artimiausiu metu ruošiatės keisti arba pirkti naują lovą, šis straipsnis kaip tik jums, nes pasakosime, į ką svarbu atkreipti dėmesį ją renkantis.

Galvūgalis ir kojūgalis

Perkant miegamojo lovą, labai svarbu atkreipti dėmesį į šiuos dalykus. Pirmiausia turite pasižiūrėti, kiek miegamojo vietos galite skirti lovai, nes tai sudaro didžiąją dalį ar ją galite rinktis su galvūgaliu arba kojūgaliu. Kaip žinia, jie užima keliolika centimetrų papildomos vietos, tad jei jūsų miegamasis yra mažas ir pastačius lovą su šiomis dalimis bus sunku apeiti ar jos kitaip trukdys atlikti kasdienius veiksmus, geriau lovą rinktis be šių dalių. Nors iš pat pradžių, toks sprendimas gali atrodyti keistokai, tačiau priderinus visas detales miegamajame, gausite netgi geresnį vaizdą, nei kad lova būtų su galvūgaliu arba kojūgaliu.

Patalynės dėžė

Turbūt tai vienas didžiausių miegamojo lovos privalumų. Nes turint tokią dėžę, galima nemažai sudėti po lova ir tai nebūtinai turi būti patalynė. Jeigu namuose yra mažai vietos, spintų susidėti daiktams taip pat stinga, tai gali būti puikus būdas bent jau kažkiek atlaisvinti namus. Tad jei tokia situacija yra ir jūsų namuose, tuomet be jokios abejonės lovą reikėtų rinktis su patalynės dėže. Na, o jeigu namuose daiktų yra minimaliai ir jie kuo puikiausiai telpa ir dar netgi lieka vietos, tai drąsiai galite rinktis miegamojo lovą be minėtos dėžės. Jeigu ji bus ant kojelių, vėliau, jeigu prireiks papildomos vietos daiktams susidėti, prie jos galite pritaikyti specialias dėžes, kurios laikomos po lova.

Aukštis

Tai taip pat labai svarbu, nes pats atsigulimas į lovą ir išlipimas iš jos turėtų būti patogus. Tad geriausia rinktis optimalų variantą, tai yra nei per daug aukštą, nei per daug žemą. Kad galėtumėte išsimatuoti, ar aukštis yra tinkamas, reikėtų atsisėsti ant lovos su nuleistomis kojomis ir žiūrėti ar klubai su keliais yra vienoje linijoje. Jeigu taip, vadinasi lovos aukštis yra idealus.

Čiužinys

Aišku, ir kaipgi miegamojo lova be čiužinio. Tikriausiai perkant tiek lovą, tiek čiužinį, didesnis dėmesys tenka čiužiniui. Gal ir gerai, nes vis tiek miegosite ant jo, tad jis turi būti tinkamas ir prisitaikyti prie jūsų. Bet klaidinga manyti, kad geriau įsigyti brangų čiužinį, o lovą rinktis pačią pigiausią. Padarius tokį sprendimą galite nusivilti, nes pačios pigiausios lovos yra pagamintos iš pigiausių medžiagų, tad tikėtina, kad jau po tam tikro laikotarpio ji pradės traškėti, klibėti ir atsiras kitos problemos. Todėl ne vien tik čiužinį, bet ir lovą rinkitės atsakingai.