Namų vaizdo stebėjimo kameros ir apsaugos sistemos – ką pasirinkti ?

Vaizdo stebėjimo kamerų ir apsaugos sistemų tobulėjimas, bei evoliucija

Vaizdo stebėjimo kameros tapo kasdienybe ir sunku įsivaizduoti parduotuvę, namą, sodybą be vaizdo stebėjimo apsaugos. Tai tapo ne prabanga, o saugumo priemone, kuri leidžia ramiai miegoti ir apsaugoti savo turtą. Vaizdo kameros gelbsti ne tik išaiškinant nusikaltimų aplinkybes, bet ir praverčia kai reikia stebėti kūdikį kuris miega kitame kambaryje, stebėti augintinį kol esate darbe, ar netgi tiesiogiai paklausti užklydusio svečio ką jis veikia jūsų teritorijoje. Apsauginė signalizacija gali ne tik išgąsdinti įsibrovėlius garsine signalizacija, bet ir siųsti pranešimus tiesiai į mobilaus telefono programėlę, SMS pranešimus, arba informuoti apie suveikimą skambučiu.

Vaizdo stebėjimo kamerų galimybės

Naujausios kamerų technologijos ir algoritmai kuriuos naudoja Hikvision, bei Ezviz leidžia naktį matyti spalvotą vaizdą, gali atskirti automobilius ir žmones, nefiksuojant naminių gyvūnų ar paukščių. Jei reikalinga perimetro apsauga – galite apsibrėžti reikalingą saugoti plotą ir gauti pranešimus tik tada, kai į jį pateks nepageidaujami svečiai. Ezviz kameros gali veikti tiek Wifi ryšiu, tiek pajungiant Ethernet kabelį. Lengvas konfigūravimas, plačios galimybės ir gera kaina išskiria šias kameras iš konkurentų. Vaizdo įrašams kaupti galima rinktis „debesį“ arba naudoti iki 256GB Micro SD kortelės, kurios leis kaupti įrašus net iki kelių savaičių.

Belaidės apsaugos signalizacijos

Pamirškite apie signalizacijos laidų vedžiojimą, sienų gręžiojimą ir sudėtingą programavimą. Šiuolaikinės apsaugos sistemos kaip Hikvision AX PRO leidžia viską sudiegti savarankiškai, be jokių specifinių žinių. Elektra reikalinga tik apsaugos centralei, kuri yra sistemos „smegenys“. Visi kiti davikliai, klaviatūra, sirenos veikia bevieliu ryšiu. Galite rinktis begalę jutiklių, kurie informuos kas vyksta jūsų namuose. Galite komplektuoti judesio daviklį su integruota kamera, vandens nuotekio daviklius, magnetinius daviklius langams, bevielius dūmų detektorius ar netgi rėles, kuriomis valdysite apšvietimą ar kitus įrenginius ir savo namus paversite išmaniais namais. Valdyti apsaugos signalizaciją padės mobilioji programėlė, o pranešimus galite gauti tiek į programėlę, tiek SMS žinute ar skambučiu.

Tekstas parengtas portalo ismanuspasaulis.lt